Kategórie, Ľudia

Netradične rozkvitnuté „šperky“ vo vlasoch

Jar. Krásne, živé, kvitnúce, v život sa prebúdzajúce obdobie. S čím sa Vám najviac spája? Mne osobne jar evokuje kvety. Rozkvitnuté lúky, stromy… Príchod alergií 😀 Ale radšej sa poďme venovať tej pozitívnejšej stránke – spomínaným kvetom.

HOGO FOGO. Táto značka vznikla ako srdcová záležitosť. Narodila sa „sama od seba“ spontánne v roku 2007 tak, že jej matka, Slávka Toscherová sa ocitla na materskej dovolenke a konečne si dovolila robiť to, čo ju skutočne baví. Dovtedy pracovala ako výskumná pracovníka na oddelení architektúry SAV. Kunsthistorické pozadie jej však napokon nebolo na zahodenie a doteraz jej pomáha orientovať sa v odbore na hranici medzi remeslom , umením a fantáziou. Pýtate sa akým spôsobom? ☺ Pozrite nižšie.

Na ples, svadbu, bežný deň, skrátka na akúkoľvek príležitosť si bez pochýb nájdete pre Vás najkrajší doplnok do vašej koruny krásy.

 

 

Okrem fascinátorov, venčekov, sponiek a čeleniek, nájdete pod značkou Hogo Fogo taktiež aj náušnice ktoré sú rovnako výnimočné ako všetky ostatné výrobky.

Modré tulipány s modrotlačou? Jednoducho nádhera.

 

 

Ako môžete vidieť, Hogo Fogo prezentuje rozmanité polohy – od luxusných kusov pre nevšedné príležitosti, cez svadobné ozdoby až po každodenné doplnky. Občas nie je zlé sa odlíšiť, takýmto vkusným spôsobom je to priam žiadúce ☺

Ak si nevyberiete z ponuky Hogo Fogo (ktorá je mimochodom veľmi rozmanitá, krásna, rozkvitnutá, éterická a skrátka „must have“) tak verím, že sa minimálne inšpirujete a pokúsite sa vyrobiť si podobné skvosty doma.

Čo tak dať si výzvu na nasledujúci mesiac milé dámy? Budem kreatívna a vytvorím si podobný skvost podľa seba a budem ho hrdo nosiť. Ideme do toho? Stačí sa len poriadne poobzerať okolo seba, otvoriť myseľ, popustiť udzu fantázií a myslím že určite sa budú aj pod vašimi rukami diať zázraky ☺