Ľudia

Kreatívne s drevom

Máte radi vôňu dreva? Čo tak „zavesiť“ si túto vôňu na uši v podobe šperku? Alebo poslať niekomu „dreveno-voňavú pohľadnicu? Toto všetko a ešte oveľa viac, je možné pod značkou NoiArt.

Nájdete tu hotové výrobky, ale taktiež aj materiál na tvorbu z ktorého si môžete podobné výtvory vyrobiť aj vy. Ako som už spomínala, hlavným materiálom je drevo. Je to tradičný, ekologický a veľmi vďačný materiál. Šperky, dekorácie, menovky, pečiatky, pohľadnice, rámiky na fotografie, rekvizity… Toto všetko Vám obchodík NoiArt ponúka. 

Drevené výrobky sú ručne maľované a treba uznať že sa je naozaj na čo pozerať. Na ich maľovanie sa používajú nezávadné akrylové (vodouriediteľné farby) . Pre zvýšenie trvanlivosti a kvality sú lakované priesvitným lakom vhodným na detské hračky podľa STN-EN-71. Všetky výrobky sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku s vlastným dizajnom a originálnym spracovaním. Ak by ste mali záujem o výrobu na mieru robenej pečiatky – aj to sa v tomto krásnom obchodíku dá. 

Všetky krásne výrobky prešli výrobou pod šikovnými rukami Janky Chybovej, ktorá sa maľovaniu venuje celý život. Odkedy  bola schopná udržať farbičky v ruke, bola toto jej najobľúbenejšia činnosť, okrem čítania kníh všetkého druhu a žánrov. Vo výrobkoch NoiArt sa načastejšie vyskytujú prírodné materiály a veselé farby. Mimochodom, táto značka pôsobí na „handmade trhu“ už osem rokov, celkom slušné číslo. 

Veľké plus a bod na viac, má u mňa stránka NoiArt aj zato, že medzi obchodíkom ktorý má naozaj bohatý sortiment, informáciách o značke, nájdete aj sekciu „Návody a nápady na tvorenie“. Nájdete v nej napríklad podrobný postup ako si vyrobiť krásne, jarné, veselé a farebné, drevené gumičky do vlasov.

V sekcii Návody a nápady na tvorenie, nájdete taktiež potrebné kroky k výrobe napríklad vianočných ozdôb. Taktiež sa dočítate ako správne používať razítka, ktoré ako som už spomínala, môžete v NoiArt obchodíku zakúpiť.